8 Haziran 2012 Cuma

Pendik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Adres Fax Ulaşım İletişim

 Ana Sayfa    Pendik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Adres Fax Ulaşım İletişim

   İlçelerin alfabetik sırasına göre İstanbul da bulunan bütün Devlet Hastaneleri,  Aile Saglik Merkezi,  Ana Çocuk Sağlığı, Verem Savaş Dispanseri, Ağız Diş Sağlığı Mrk. Dializ Merkezleri, Kan Merkezleri, Acil Yardım İstasyonları,  Özel Tanı Tedavi Merkezleri ve Sağlık Merkezlerinin Telefon, Adres, Mail vb İletişim bilgilerini bulabileceğiniz bir sayfa…

Bu Sayfalar aranan sağlık kurumunun bulunabilen adres telefon fax mail web adresi gibi iletişim bilgileri yerleştirilmiştir. Yerleştirilen sağlık kurumu iletişim bilgilerini aradığınız kurumun ilçesini aşağıdaki listeden (MENÜ) bularak tıklayınız, ilçeniz açıldığı zaman ilçenin içerisinde bulabildiğimiz sağlık kurumlarınının iletşim bilgilerini yerleştirdik. İlçelerin altında listelediğimiz sağlık kurumlarının hangisini istiyorsanız üzerine tıklayarak iletişim biglerini bulabilirsiniz.
İLÇELER
KURUMLAR

 Pendik Toplum Sağlığı Merkezi Telefon Adres Fax Ulaşım İletişim


Adres  : Doğu Mah. Tavşantepe Mevkii Pendik
Tel       : 0216 483 73 97
Fax      :  0216 483 03 81
Ulaşım:Not: Buradaki bilgiler sağlık kurumlarınının iletişim bilgileri temin edilebildiği kadar eklenmiştir. Bilgilerin yalnışlığı yada sonrada değişmiş olabilme ihtimalide olabilmektedir. Bundan sorumlu değilizdir.
MENÜHiç yorum yok:

Yorum Gönder