3 Temmuz 2012 Salı

ANASAYFA


MENÜ

İlçelerin alfabetik sırasına göre İstanbul da bulunan bütün Devlet Hastaneleri, Aile Saglik Merkezi, Ana Çocuk Sağlığı, Verem Savaş Dispanseri, Ağız Diş Sağlığı Mrk. Dializ Merkezleri, Kan Merkezleri, Acil Yardım İstasyonları, Özel Tanı Tedavi Merkezleri ve Sağlık Merkezlerinin Telefon, Adres, Mail vb İletişim bilgilerini bulabileceğiniz bir sayfa.

Bu Sayfalar aranan sağlık kurumunun bulunabilen adres telefon fax mail web adresi gibi iletişim bilgileri yerleştirilmiştir. Yerleştirilen sağlık kurumu iletişim bilgilerini aradığınız kurumun ilçesini yandaki listeden (MENÜ) bularak tıklayınız, ilçeniz açıldığı zaman ilçenin içerisinde bulabildiğimiz sağlık kurumlarınının iletşim bilgilerini yerleştirdik. İlçelerin altında listelediğimiz sağlık kurumlarının hangisini istiyorsanız üzerine tıklayarak iletişim biglerini bulabilirsiniz.


Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçlarını Görmek İçin Tıklayın


GUİDEENET

NEREYİ GEZMELİ

1 yorum:

  1. Ülkemizin gezilip görülecek yerleri arasında çok önemli yerlerin tanıtımında öneme sahip olan Yerel Turizm u ziyaret etmenizi öneririz. Gezilecek Yerler i ziyaret ederek birbirinden güzel gezilip görülecek yerleri inceleyebilirsiniz.

    Güzel bir gezi yeri önerisi için Kuğulu Park adresini ziyaret edebilirsiniz.

    YanıtlaSil